Če v seznamu manjka dosežen naziv vaše mačke, nas prosim na to opozorite na zfds@zfds.si.

Število prikazanih nazivov: 1176

SC - Supreme Champion SP - Supreme Premior
NW - National Winner JW - Junior Winner
DM - Distinguished Merit DVM - Distinguished Variety Merit DSM - Distinguished Show Merit

Datum Naziv Mačka Pasma
15/01/1999 CH - CHAMPION Giovanna's Xeno (I) SBI - Sacred Birman
28/12/1998 CH - CHAMPION Boombastic Lady of Creina,SI MCO - Maine Coon
28/12/1998 GIP - GRAND INTERNATIONAL PREMIOR Atargatis Rabulae Fortes,SI OSH - Oriental Shorthair
28/12/1998 CH - CHAMPION Latreia Rocky,SI ABY - Abyssinian
27/11/1998 EC - EUROPEAN CHAMPION Iva Ivory Wimare*PL PER - Persian
24/11/1998 EC - EUROPEAN CHAMPION Jimmy from Bastet,SI SBI - Sacred Birman
24/11/1998 EC - EUROPEAN CHAMPION Jan Macho,SI EXO - Exotic
24/11/1998 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION SI,Traum von FF Cicero OSH - Oriental Shorthair
24/11/1998 IP - INTERNATIONAL PREMIOR Atargatis Rabulae Fortes,SI OSH - Oriental Shorthair
24/11/1998 CH - CHAMPION Carisma v. Hovestadt,SI PER - Persian
24/11/1998 CH - CHAMPION Bondo Alam's*SI ABY - Abyssinian
24/11/1998 CH - CHAMPION Iron Man PER - Persian
24/11/1998 CH - CHAMPION Luna SBI - Sacred Birman
11/06/1998 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Vespolina dei Pipistri DRX - Devon Rex
11/06/1998 IC - INTERNATIONAL CHAMPION HU*Okonor Wiracocha OSH - Oriental Shorthair
11/06/1998 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Kitty Feline Gem,SI EXO - Exotic
11/06/1998 PR - PREMIOR Atargatis Rabulae Fortes,SI OSH - Oriental Shorthair
07/05/1998 CH - CHAMPION Kirk OSH - Oriental Shorthair
07/05/1998 CH - CHAMPION Goya OSH - Oriental Shorthair
17/04/1998 EC - EUROPEAN CHAMPION DK Egalia's Blue Saba the Danish Queen RUS - Russian Blue
17/04/1998 CH - CHAMPION HU*Okonor Totemovi (MMOE) OSH - Oriental Shorthair
06/04/1998 CH - CHAMPION A Skywalker's Galadriel MCO - Maine Coon
16/03/1998 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Indiana Jones Wimare*PL PER - Persian
16/03/1998 IC - INTERNATIONAL CHAMPION SI,Alpha's Jade Toy PER - Persian
16/03/1998 CH - CHAMPION Jera RUS - Russian Blue
11/03/1998 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION Kolja of Blue Shadows,SI RUS - Russian Blue
10/03/1998 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION Iva Ivory Wimare*PL PER - Persian
02/03/1998 IC - INTERNATIONAL CHAMPION YU*BT Lotus Choky Baccara SIA - Siamese
24/02/1998 CH - CHAMPION Karro Feline Gem,SI BSH - British Shorthair
19/02/1998 CH - CHAMPION Kimy Feline Gem,SI EXO - Exotic
29/01/1998 EC - EUROPEAN CHAMPION Amarigue Oriens-Mau,CZ PER - Persian
29/01/1998 CH - CHAMPION Abaya Alam's*SI ABY - Abyssinian
29/01/1998 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Fagervoll's Piruette NX EXO - Exotic
08/01/1998 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION Blue-Eye's Sir Henry SBI - Sacred Birman
16/12/1997 EC - EUROPEAN CHAMPION Blue-Vegas-Boy v. Harmonie ABY - Abyssinian
16/12/1997 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION Jimmy from Bastet,SI SBI - Sacred Birman
16/12/1997 CH - CHAMPION Iva Ivory Wimare*PL PER - Persian
16/12/1997 CH - CHAMPION Amaterasu's Yogi SBI - Sacred Birman
16/12/1997 EP - EUROPEAN PREMIOR Ema Agram Ondas, HR RUS - Russian Blue
16/12/1997 IP - INTERNATIONAL PREMIOR Avsa PER - Persian
16/12/1997 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Iva Ivory Wimare*PL PER - Persian
16/12/1997 CH - CHAMPION HU*Okonor Wiracocha OSH - Oriental Shorthair
16/12/1997 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION DK Syriam's Shahi BSH - British Shorthair
16/12/1997 CH - CHAMPION SI,Lubeona Lucas BSH - British Shorthair
16/12/1997 CH - CHAMPION SI,Traum von FF Cicero OSH - Oriental Shorthair
16/12/1997 CH - CHAMPION Kana Na Snegu Pod Hribom,SI PER - Persian
15/12/1997 CH - CHAMPION Vespolina dei Pipistri DRX - Devon Rex
15/12/1997 CH - CHAMPION Jennifer Rosa Glauca,CZ ABY - Abyssinian
15/12/1997 CH - CHAMPION Kasiopea di Aurora,SI ABY - Abyssinian
15/12/1997 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Issa from Bastet,SI SBI - Sacred Birman

Pages