Če v seznamu manjka dosežen naziv vaše mačke, nas prosim na to opozorite na zfds@zfds.si.

Število prikazanih nazivov: 1203

SC - Supreme Champion SP - Supreme Premior
NW - National Winner JW - Junior Winner
DM - Distinguished Merit DVM - Distinguished Variety Merit DSM - Distinguished Show Merit

Datumsort descending Naziv Mačka Pasma
05/01/2003 CH - CHAMPION SI*Planika Lunanai PER - Persian
05/04/2003 PR/EC Amanda v. Baunatal JBT - Japanese Bobtail
06/04/2003 EC - EUROPEAN CHAMPION Tatjana-ES Eivi Loona RAG - Ragdoll
07/06/2003 CH - CHAMPION Paola Rosa Glauca,CZ RUS - Russian Blue
07/06/2003 CH - CHAMPION Kiwimagic Mysterious Joker of Luxus (NZCF) RAG - Ragdoll
08/02/2003 PR/EC SI,Alpha's P&J Old Love Never Dies PER - Persian
08/02/2003 CH - CHAMPION Ragnarok's Simba (TICA) RAG - Ragdoll
08/02/2003 CH - CHAMPION SI*Planika Ares PER - Persian
08/02/2003 CH - CHAMPION HU*Beni Hasszan Slomo ABY - Abyssinian
08/09/2002 CH - CHAMPION Diva Dell'Amore Vera, GR RUS - Russian Blue
09/02/2003 CH - CHAMPION SI*MuSiCat Tantoo-Tantadruj PER - Persian
09/02/2003 IP/GIC Indiana Jones Wimare*PL PER - Persian
09/02/2003 EP - EUROPEAN PREMIOR Paco SI,Traum von FF SIA - Siamese
09/02/2003 CH - CHAMPION Firien del Quinto Elemento DRX - Devon Rex
09/02/2003 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION DK Syriam's Safir BSH - British Shorthair
12/05/2002 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Topkahpj Tapioca (CFA) PER - Persian
12/05/2002 CH - CHAMPION SI*Raul's Cher DRX - Devon Rex
12/05/2002 CH - CHAMPION Madam Mona Nadeshiko (NCF) JBT - Japanese Bobtail
12/05/2002 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION SI,Alpha's Sweet Kissing Joann PER - Persian
13/07/2003 JW - JUNIOR WINNER SI*Woophy's Figlia Di 1 Dio Minore SIA - Siamese
13/10/2002 EC - EUROPEAN CHAMPION Classicats Beauty Blossom SBI - Sacred Birman
13/10/2002 CH - CHAMPION Antheia of Inlay's Shine*SI SBI - Sacred Birman
13/10/2003 IC - INTERNATIONAL CHAMPION SI*MuSiCat Tantoo-Tantadruj PER - Persian
14/07/2002 IC - INTERNATIONAL CHAMPION SI*Traum von FF Tarantella OSH - Oriental Shorthair
15/06/2003 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Paola Rosa Glauca,CZ RUS - Russian Blue
15/06/2003 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Kiwimagic Mysterious Joker of Luxus (NZCF) RAG - Ragdoll
15/06/2003 EC - EUROPEAN CHAMPION Arabela of Blue Shadows,SI RUS - Russian Blue
17/05/2002 CH - CHAMPION SI*Black Point's Misko PER - Persian
17/05/2003 CH - CHAMPION Willowplace Rin Tin Tin (TICA) MCO - Maine Coon
17/05/2003 CH - CHAMPION SI*MuSiCat Simona's Wish & Hope PER - Persian
17/05/2003 IP/CH Sunny Sonny SBI - Sacred Birman
17/05/2003 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Blue Aurora of Inlay's Shine*SI SBI - Sacred Birman
18/10/2003 CH - CHAMPION SI*Alpha's Simply Blue & White PER - Persian
18/10/2003 EC - EUROPEAN CHAMPION SI,Alpha's Sweet Kissing Joann PER - Persian
19/10/2003 CH - CHAMPION SI*Lubeona Victoria BSH - British Shorthair
19/10/2003 CH - CHAMPION SI*Via Latea's Liam SBI - Sacred Birman
21/09/2002 CH - CHAMPION Monterosa Moonwalker (CFA) CRX - Cornish Rex
22/06/2003 JW - JUNIOR WINNER SI*Woophy's Fico D'India OSH - Oriental Shorthair
26/04/2003 IC - INTERNATIONAL CHAMPION HU*Okonor Hades OSH - Oriental Shorthair
26/10/2002 CH - CHAMPION SI*Traum von FF Tinta OSH - Oriental Shorthair
26/10/2002 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION Lev Leonardo Green & Blue*SI RUS - Russian Blue
27/10/2002 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Monterosa Moonwalker (CFA) CRX - Cornish Rex
27/10/2002 CH - CHAMPION Core of Inlay's Shine*SI SBI - Sacred Birman
27/10/2002 IC - INTERNATIONAL CHAMPION SI*Luxus Chi Chi Chirikly RAG - Ragdoll
27/10/2002 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Madam Mona Nadeshiko (NCF) JBT - Japanese Bobtail
27/10/2002 CH - CHAMPION SI*Raul's Egeja DRX - Devon Rex
27/10/2002 IC - INTERNATIONAL CHAMPION SI*Traum von FF Chi Chi SIA - Siamese
27/10/2002 PR - PREMIOR SI*Raul's Eskimo DRX - Devon Rex
30/11/2002 CH - CHAMPION Blue Aurora of Inlay's Shine*SI SBI - Sacred Birman
31/05/2003 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION Topkahpj Cajou PER - Persian

Pages