WW - World Winner MW - Mediterranean Winner NW - National Winner JW - Junior Winner
DM - Distinguished Merit DVM - Distinguished Variety Merit DSM - Distinguished Show Merit
SC - Supreme Champion SP - Supreme Premior
Vsi nazivi

DatumDosežen nazivMačkaPasma
10.03.2024 KCH - KITTEN CHAMPION SI*Leopard Angels Milagros BEN - Bengalka 
09.03.2024 SP - SUPREME PREMIOR SI*Rexenia Anna Li my Witch SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
09.03.2024 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Uma Turman Little City SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
02.03.2024 JCH - JUNIOR CHAMPION SI*Rexenia Cookie SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
18.02.2024 JCH - JUNIOR CHAMPION SI*Rexenia Day Dreamer SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
18.02.2024 JCH - JUNIOR CHAMPION SI*Rexenia Cake Me SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
18.02.2024 SC - SUPREME CHAMPION IT*Bengalbest Frida BEN - Bengalka 
10.12.2023 IC - INTERNATIONAL CHAMPION SI*Raul's Bono DRX - Devon Rex 
03.12.2023 JW - JUNIOR WINNER SI*Rexenia Cake Me SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
02.12.2023 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION PL*Jantar Lyra PER - Perzijka 
02.12.2023 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Don Diablo Cherry Land*PL BSH - Britanka kratkodlaka 
29.10.2023 WW23 - WORLD WINNER 2023 SI*Rexenia Cake Me SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
15.10.2023 GIP - GRAND INTERNATIONAL PREMIOR SI*Rexenia Anna Li my Witch SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
15.10.2023 SC - SUPREME CHAMPION IT*Mysticthai Carisma THA - Thai 
15.10.2023 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION SI*Celeia Atena SBI - Sveta birmanka 
15.10.2023 IP - INTERNATIONAL PREMIOR SI*Celeia Beni Benino SBI - Sveta birmanka 
15.10.2023 IP - INTERNATIONAL PREMIOR SI*Candyland Ruby BSH - Britanka kratkodlaka 
15.10.2023 CH - CHAMPION SI*Candyland Melody BSH - Britanka kratkodlaka 
15.10.2023 SP - SUPREME PREMIOR SI*Yuma Lotus RAG - Ragdoll 
15.10.2023 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Kazakh's Courage Of Blue Ballet RUS - Ruska modra 
15.10.2023 PR - PREMIOR SI*Masqueryann Thor NEM - Neva Masquerade 
14.10.2023 CH - CHAMPION SI*Raul's Bono DRX - Devon Rex 
14.10.2023 PR - PREMIOR Faruk of Arubiamoon SOM - Somalijka 
14.10.2023 DSM - DISTINGUISHED SHOW MERIT SI*Goldhorn Archibald THA - Thai 
14.10.2023 DSM - DISTINGUISHED SHOW MERIT SI*Yuma Lotus RAG - Ragdoll 
30.09.2023 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION IT*Bengalbest Frida BEN - Bengalka 
16.09.2023 MW23 - MEDITERRANEAN WINNER 2023 Oli HCS - Domača kratkodlaka mačka 
16.09.2023 MW23 - MEDITERRANEAN WINNER 2023 SI*Yuma Lotus RAG - Ragdoll 
14.05.2023 IC - INTERNATIONAL CHAMPION PL*Jantar Lyra PER - Perzijka 
14.05.2023 CH - CHAMPION Atena Taralinska*SI MCO - Maine Coon 
14.05.2023 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Dokocats Destiny BEN - Bengalka 
14.05.2023 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Grisú Ardoisetambre*IT CHA - Kartuzijka 
13.05.2023 SP - SUPREME PREMIOR La Jonquiere Pixie PER - Perzijka 
13.05.2023 CH - CHAMPION Kazakh's Courage Of Blue Ballet RUS - Ruska modra 
13.05.2023 CH - CHAMPION PL*Mondodevon-Rex Rossir DRX - Devon Rex 
13.05.2023 CH - CHAMPION Mimi Luludi*PL BSH - Britanka kratkodlaka 
06.05.2023 CH - CHAMPION PL*Jantar Lyra PER - Perzijka 
02.04.2023 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION O Reina Exotic Leopard*HR BEN - Bengalka 
01.04.2023 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Dokocats Mirage BEN - Bengalka 
01.04.2023 CH - CHAMPION Dokocats Destiny BEN - Bengalka 
18.03.2023 IC - INTERNATIONAL CHAMPION SI*Masqueryann Pupa NEM - Neva Masquerade 
26.02.2023 CH - CHAMPION Dokocats Mirage BEN - Bengalka 
25.02.2023 CH - CHAMPION Dianis Milana DRX - Devon Rex 
15.01.2023 IC - INTERNATIONAL CHAMPION O Reina Exotic Leopard*HR BEN - Bengalka 
31.12.2022 NW - NATIONAL WINNER SI*Masqueryann Pupa NEM - Neva Masquerade 
31.12.2022 NW - NATIONAL WINNER La Jonquiere Pixie PER - Perzijka 
31.12.2022 NW - NATIONAL WINNER Gryffindor Khalneo*SI MCO - Maine Coon 
31.12.2022 NW - NATIONAL WINNER Lino HCL - Domača dolgodlaka mačka 
31.12.2022 NW - NATIONAL WINNER SI*Goldhorn Archibald THA - Thai 
31.12.2022 NW - NATIONAL WINNER IT*Mysticthai Carisma THA - Thai 
11.12.2022 IC - INTERNATIONAL CHAMPION IT*Bengalbest Frida BEN - Bengalka 
04.12.2022 GIP - GRAND INTERNATIONAL PREMIOR SI*Yuma Lotus RAG - Ragdoll 
04.12.2022 DSM - DISTINGUISHED SHOW MERIT La Jonquiere Pixie PER - Perzijka 
04.12.2022 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Prime Fancy Danny EXO - Eksotska 
04.12.2022 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Dancer Ufne Koty*PL RUS - Ruska modra 
04.12.2022 CH - CHAMPION SI*Masqueryann Pupa NEM - Neva Masquerade 
03.12.2022 CH - CHAMPION IT*Bengalbest Frida BEN - Bengalka 
03.12.2022 PR - PREMIOR SI*Celeia Beni Benino SBI - Sveta birmanka 
03.12.2022 PR - PREMIOR SI*Candyland Ruby BSH - Britanka kratkodlaka 
03.12.2022 CH - CHAMPION Uma Turman Little City SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
03.12.2022 CH - CHAMPION Ofelia of SultanNaf SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
03.12.2022 CH - CHAMPION Curly Incognito Brilliant Spark SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
09.10.2022 PR - PREMIOR SI*MyPaws Xabrinaa Witch MCO - Maine Coon 
09.10.2022 CH - CHAMPION SI*Pawli's Bell De Jour MCO - Maine Coon 
09.10.2022 CH - CHAMPION Grisú Ardoisetambre*IT CHA - Kartuzijka 
09.10.2022 CH - CHAMPION Chunga Lunga Khalneo*SI MCO - Maine Coon 
09.10.2022 CH - CHAMPION Cabbie Gasteria*CZ PER - Perzijka 
08.10.2022 SP - SUPREME PREMIOR Eneli Mac Kahlil's*SI SBI - Sveta birmanka 
08.10.2022 PR - PREMIOR Helga Home Giant*RU MCO - Maine Coon 
08.10.2022 CH - CHAMPION SI*Pawli's Carmen Chiquita MCO - Maine Coon 
08.10.2022 CH - CHAMPION Hema of Arubiamoon SOM - Somalijka 
18.09.2022 GIP - GRAND INTERNATIONAL PREMIOR La Jonquiere Pixie PER - Perzijka 
18.09.2022 PR - PREMIOR HU*Gallifrey's The Valkyrie NFO - Norveška gozdna mačka 
15.05.2022 IP - INTERNATIONAL PREMIOR SI*Yuma Lotus RAG - Ragdoll 
15.05.2022 IP - INTERNATIONAL PREMIOR SI*Goldhorn Archibald THA - Thai 
15.05.2022 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Ready or Not Macciato of Raul DRX - Devon Rex 
15.05.2022 IC - INTERNATIONAL CHAMPION CH*Sweetmagic's Gigi DRX - Devon Rex 
15.05.2022 IC - INTERNATIONAL CHAMPION Pegaz House of Cheetah*HR BEN - Bengalka 
15.05.2022 CH - CHAMPION O Reina Exotic Leopard*HR BEN - Bengalka 
15.05.2022 CH - CHAMPION Fleur Azur Zaffiri Blu*IT SBI - Sveta birmanka 
14.05.2022 PR - PREMIOR Iggy Pop Next Level*PL MCO - Maine Coon 
14.05.2022 CH - CHAMPION SI*Raul's Nacho DRX - Devon Rex 
14.05.2022 CH - CHAMPION Ready or Not Affogato of Raul DRX - Devon Rex 
14.05.2022 CH - CHAMPION Dancer Ufne Koty*PL RUS - Ruska modra 
27.03.2022 GIP - GRAND INTERNATIONAL PREMIOR SI*MyPaws T-Rock MCO - Maine Coon 
27.03.2022 IC - INTERNATIONAL CHAMPION SI*Celeia Atena SBI - Sveta birmanka 
05.12.2021 IC - INTERNATIONAL CHAMPION SI*BillyDeVil’s Mini Morris BSH - Britanka kratkodlaka 
05.12.2021 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION GR*Art of Feline Regina SBI - Sveta birmanka 
04.12.2021 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION SI*Masqueryann Cathelynn NEM - Neva Masquerade 
04.12.2021 IP - INTERNATIONAL PREMIOR SI*Rexenia Anna Li my Witch SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
30.10.2021 GIC - GRAND INTERNATIONAL CHAMPION Bagetta of Jüras Përle SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
15.10.2021 CH - CHAMPION SI*Blue Ballet Desdemona RUS - Ruska modra 
10.10.2021 CH - CHAMPION Solrex Charusha CRX - Cornish Rex 
10.10.2021 CH - CHAMPION Rose I. of old Line Place MCO - Maine Coon 
10.10.2021 NW - NATIONAL WINNER Lino HCL - Domača dolgodlaka mačka 
10.10.2021 NW - NATIONAL WINNER SI*Candyland Melody BSH - Britanka kratkodlaka 
10.10.2021 NW - NATIONAL WINNER SI*Rexenia Anna Li my Witch SRL - Selkirk Rex dolgodlaka 
10.10.2021 NW - NATIONAL WINNER SI*Goldhorn Archibald THA - Thai 
10.10.2021 NW - NATIONAL WINNER CH*Sweetmagic's Gigi DRX - Devon Rex 
10.10.2021 NW - NATIONAL WINNER Gryffindor Khalneo*SI MCO - Maine Coon 
10.10.2021 NW - NATIONAL WINNER Ready or Not Macciato of Raul DRX - Devon Rex 
Opomba: prikazano je le 100 ustreznih zapisov, ostale lahko vidite z drugačno omejitvijo.