Dosežke na razstavah sporočite z obrazcem Dosežek na razstavi.
Vsote točk po mačkah v letu 2019 so prikazane na strani Prvenstvo ZFDS 2019 - Trenutni rezultati.
Spodnji seznam odraža do sedaj sporočene podatke. Morebitne nepravilnosti čimprej sporočite na zfds@zfds.si.

Točkovanje prvenstva
DosežekŠtevilo točkDosežekŠtevilo točk
VG (prav dobro)1BIV (Best in Variety - najlepši v barvi)15
EX2, EX3, EX4, EX, II., III., itd.2NOM (Nominacija za Best in Show)30
EX1NC (odlično brez certifikata)3BIS (Best in Show 4-7, 7-10, Nevtri, Odrasli)25
BIC (Best in Category)10
EX1, CAC, CAP, I.10BOB4 (Best of Best 4)5
CACIB, CAPIB15BOB3 (Best of Best 3)10
CAGCIB, CAGPIB20BOB2 (Best of Best 2)15
CACS, CAPS, PH (častni naslov)25BOB1 (Best of Best 1)20

MačkaRazstava
Sodnik
Ocena
BIV
NOM
BIS
BIC
BOB
Kategorija
Skupina





 SI*Melly's Mao Luminous09.12.2019, Italija
Petra Dimić
EX2


2. kat.
mladiči 7-10
2
 Chinook Wind Rum Tum Tugger08.12.2019, Italija
Sabine Mosch
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
40
 IC Bagetta of Jüras Përle08.12.2019, Italija
Jorgen Billing
CAGCIB


3. kat.
samice
20
 IC Eten of SultanNaf08.12.2019, Italija
Jorgen Billing
CAGCIB
NOM

3. kat.
samci
50
 IC J'Uptown Girl Modus Vivendi08.12.2019, Italija
Sabine Mosch
CAGCIB


3. kat.
samice
20
 IC Summerplace Zamba Ole08.12.2019, Italija
Sabina Mösch
CAGCIB
NOM

2. kat.
samci
50
 SI*Candyland Robi Roy08.12.2019, Italija
Sabine Mosch
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 SP Chinook Wind Utopia08.12.2019, Italija
Sabine Mosch
PH
NOM
BIS

2. kat.
samice nevtri
80
 CH Bagetta of Jüras Përle07.12.2019, Italija
Sabine Mosch
CACIB
NOM

3. kat.
samice
45
 CH Eten of SultanNaf07.12.2019, Italija
Sabine Mosch
CACIB


3. kat.
samci
15
 Chinook Wind Rum Tum Tugger07.12.2019, Italija
Stephane Henry
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 4-7
25
 GIC IT*Mysticthai Cometa07.12.2019, Italija
Eric Reijers
CACS


4. kat.
samice
25
 IC J'Uptown Girl Modus Vivendi07.12.2019, Italija
Luigi Comorio
CAGCIB


3. kat.
samice
20
 SI*Candyland Robi Roy07.12.2019, Italija
Luigi Comorio
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 SI*Goldhorn Archibald07.12.2019, Italija
Eric Reijers
EX1
BIV


4. kat.
mladiči 4-7
25
 SP Chinook Wind Utopia07.12.2019, Italija
Comorio Luigi
PH
NOM
BIS

2. kat.
samice nevtri
80
 HU *Gallifrey's The Valkyrie30.11.2019, Madžarska
Vladimir Isakov
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
55
 Brigitte amore di mami24.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
CACIB


1. kat.
samice
15
 CH Bagetta of Jüras Përle24.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
CACIB
NOM

3. kat.
samice
45
 CH Eten of SultanNaf24.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
CACIB
NOM
BIS

3. kat.
samci
70
 CH Iris Snow Lily Diana from Area Sacra*RU24.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
CACIB


3. kat.
samice
15
 CH J'Uptown Girl Modus Vivendi24.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
CACIB


3. kat.
samice
15
 CH J'Uptown Girl Modus Vivendi24.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
CACIB


3. kat.
samice
15
 CHINOOK WIND REBEL HEART,HR24.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
EX1
NOM

3. kat.
mladiči 7-10
40
 Chinook Wind Rum Tum Tugger24.11.2019, Hrvaška
Helena Schmid Camenisch
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
55
 Domina Del Sogno Blu*IT24.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
CAC


3. kat.
samice
10
 GIC Timaracoon's Salita Rose*NL24.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
CACS


2. kat.
samice
25
 IC Helga Home Giant*RU24.11.2019, Hrvaška
Davorka Alfirevic
CAGCIB
BIV
NOM

2. kat.
samice
65
 IC SI* Mypaws Rio Rojo24.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
CACS
BIV
NOM

2. kat.
samci
70
 IC Summerplace Zamba Ole24.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
CAGCIB
BIV
NOM

2. kat.
samci
65
 IP ES*BUSI-BU WONDER OF YOU24.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
CAPIB


1. kat.
samice nevtri
15
 Jabulani Domino24.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
EX1


4. kat.
mladiči 7-10
10
 MW19 Lino, DVM24.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 Rossiniolli mon ami Hamlet24.11.2019, Hrvaška
Helena Schmid Camenisch
CAC
NOM

1. kat.
samci
40
 RU*Gentle Beast Wenda24.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
EX2


2. kat.
samice
2
 SC Enceladus White Witch*CZ24.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
PH


2. kat.
samci
25
 SI*Candyland Robi Roy24.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 Si*Family Joy Babydoll24.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
EX1


1. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Melly's Mao JayLinn24.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
CAC
NOM

2. kat.
samice
40
 SI*Melly's Mao Luminous24.11.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
40
 SI*MyPaws Whisky Cooler24.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
EX2


2. kat.
mladiči 7-10
2
 SI*Pawli's Arya24.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
CAC


2. kat.
samice
10
 SI*Rio's Paws Afrodita Rose24.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
40
 SI*Rio's Paws Annabelle Sunflower24.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Rio's Paws Aurora Morning Dew24.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 SP Chinook Wind Utopia24.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
PH
NOM

2. kat.
samice nevtri
55
 SP SI YUMA ICE MAN DSM24.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
PH
NOM

1. kat.
samci nevtri
55
 Zrinski Song of MuSiCat,HR24.11.2019, Hrvaška
Davorka Alfirević
CAP
NOM

1. kat.
samci nevtri
40
 CH Bagetta of Jüras Përle23.11.2019, Hrvaška
Helena Schmid Camenisch
CACIB


3. kat.
samice
15
 CH Eten of SultanNaf23.11.2019, Hrvaška
Helena Schmid Camenisch
CACIB
NOM
BIS

3. kat.
samci
70
 CH Helga Home Giant*RU23.11.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
CACIB


2. kat.
samice
15
 CH J'Uptown Girl Modus Vivendi23.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
CACIB


3. kat.
samice
15
 CHINOOK WIND REBEL HEART,HR23.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 Chinook Wind Rum Tum Tugger23.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
EX1
NOM
BIS

2. kat.
mladiči 4-7
65
 Dolly SI*Masqueryann23.11.2019, Hrvaška
Helena Schmid Camenisch
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
55
 GIC Timaracoon's Salita Rose*NL23.11.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
CACS


2. kat.
samice
25
 IC SI* Mypaws Rio Rojo23.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
CACS
NOM

2. kat.
samci
55
 IC Summerplace Zamba Ole23.11.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
CAGCIB
BIV
NOM

2. kat.
samci
65
 IP ES*BUSI-BU WONDER OF YOU23.11.2019, Hrvaška
Helena Schmid Camenisch
CAPIB
NOM

1. kat.
samice nevtri
45
 Iris Snow Lily Diana from Area Sacra*RU23.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
CAC


3. kat.
samice
10
 Jabulani Domino23.11.2019, Hrvaška
Helena Schmid Camenisch
EX1


4. kat.
mladiči 7-10
10
 MW19 Lino, DVM23.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 RU*Gentle Beast Wenda23.11.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
EX2


2. kat.
samice
2
 SC Enceladus White Witch*CZ23.11.2019, Hrvaška
Helena Schmid Camenisch
PH
BIV
NOM

2. kat.
samci
70
 SI*Candyland Robi Roy23.11.2019, Hrvaška
Katia Pocci
EX1
NOM

3. kat.
mladiči 7-10
40
 SI*Melly's Mao JayLinn23.11.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
CAC


2. kat.
samice
10
 SI*Melly's Mao Luminous23.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*MyPaws Whisky Cooler23.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
EX2


2. kat.
mladiči 7-10
2
 SI*Pawli's Arya23.11.2019, Hrvaška
Davorka Alfirevic
CAC


2. kat.
samice
10
 SI*Rio's Paws Afrodita Rose23.11.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
EX3


2. kat.
mladiči 4-7
2
 SI*Rio's Paws Annabelle Sunflower23.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 SI*Rio's Paws Aurora Morning Dew23.11.2019, Hrvaška
Helene Reiter
EX4


2. kat.
mladiči 4-7
2
 Si*Wonder Paws A'Bibi23.11.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 4-7
25
 SP Chinook Wind Utopia23.11.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
PH
NOM

2. kat.
samice nevtri
55
 SP SI YUMA ICE MAN DSM23.11.2019, Hrvaška
Helena Schmid Camenisch
PH


1. kat.
samci nevtri
25
 Zrinski Song of MuSiCat,HR23.11.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
CAP


1. kat.
samci nevtri
10
 CH GREGGY OF KOTOFFSKI10.11.2019, Avstrija
Panek Jarda
CACIB


3. kat.
samci
15
 CH J'Uptown Girl Modus Vivendi10.11.2019, Avstrija
Panek Jarda
CACIB
NOM
BIS

3. kat.
samice
70
 CH Orion Golden British Emotions *SK10.11.2019, Avstrija
Laskowska-malaga Grazyna
CACIB
NOM

3. kat.
samci
45
 Dolly SI*Masqueryann10.11.2019, Avstrija
Laura Burani
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 Eliot Luludi. PL10.11.2019, Avstrija
Laskowska-malaga Grazyna
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 GIC Galvano v Imporio A10.11.2019, Avstrija
Burani Laura
CACS
NOM

4. kat.
samci
55
 Iris Snow Lily Diana from Area Sacra RU10.11.2019, Avstrija
Panek Jarda
CAC


3. kat.
samice
10
 Kleopatra KIKI CATTERY SI10.11.2019, Avstrija
Laskowska- Malaga Grazyna
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 MW19 Lino, DSM10.11.2019, Avstrija
Laura Burani
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 Quiriah van de Marcken10.11.2019, Avstrija
Panek Jarda
CAC


4. kat.
samice
10
 SC Andre de Villa Salicea*CZ10.11.2019, Avstrija
Laura Burani
PH


2. kat.
samci
25
 SC Enceladus White Witch*CZ10.11.2019, Avstrija
Laura Burani
PH


2. kat.
samci
25
 SC Yansan White Witch*CZ10.11.2019, Avstrija
Laskowska Malaga Grazyna
PH
BIV


2. kat.
samice
40
 SI*Candyland Robi Roy10.11.2019, Avstrija
Panek Jarda
EX1
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
65
 SI*Melly's Mao Luminous10.11.2019, Avstrija
Laura Burani
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 Si.Candyland Ruby10.11.2019, Avstrija
Panek Jarda
EX1


3. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Melly's Mao LetMeGo10.11.2019, Slovenija
Laskowska-malaga Grazyna
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 Summerplace Zamba Ole10.11.2019, Slovenija
Laura Burani
CACIB


2. kat.
samci
15
 Bagetta of Jüras Përle09.11.2019, Avstrija
Pandek Jarda
CAC


3. kat.
samice
10
 Dolly SI*Masqueryann09.11.2019, Avstrija
Laskowska Malaga Grazyna
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 Eliot Luludi. PL09.11.2019, Avstrija
Panek Jarda
EX1
BIV
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 7-10
80
 Eten of SultanNaf09.11.2019, Avstrija
Pandek Jarda
CAC


3. kat.
samci
10
 GIC Galvano v. Imporio A09.11.2019, Avstrija
Jarda Panek
CACS
NOM
BIS

4. kat.
samci
80
 GREGGY OF KOTOFFSKI09.11.2019, Avstrija
Laskowska- Malaga Grazyna
CACIB
NOM

3. kat.
samci
45
 IC GR*Art of Feline Regina, JW09.11.2019, Avstrija
Laura Burani
CAGCIB


1. kat.
samice
20
 IC IT*MISTICTHAI CARISMA09.11.2019, Avstrija
Grazyna Laskowska Malaga
CAGCIB
NOM

4. kat.
samice
50
 IC IT*MISTICTHAI COMETA09.11.2019, Avstrija
Jarda Panek
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 Iris Snow Lily Diana from Area Sacra RU09.11.2019, Avstrija
Laskovska-malaga Grazyna
CAC


3. kat.
samice
10
 J'Uptown Girl Modus Vivendi09.11.2019, Avstrija
Burani Laura
CAC


3. kat.
samice
10
 Kleopatra KIKI CATTERY SI09.11.2019, Avstrija
Panek Jarda
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 La Jonquiere Pixie09.11.2019, Avstrija
Burani Laura
EX1


1. kat.
mladiči 7-10
10
 MW19 Lino, DSM09.11.2019, Avstrija
Panek Jarda
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 Orion Golden British Emotions *SK09.11.2019, Avstrija
Panek Jarda
CAC


3. kat.
samci
10
 SC Andre de Villa Salicea*CZ09.11.2019, Avstrija
Laskowska Malaga Grazyna
PH


2. kat.
samci
25
 SC Enceladus White Witch*CZ09.11.2019, Avstrija
Laskowska Malaga Grazyna
PH


2. kat.
samci
25
 SI*Candyland Robi Roy09.11.2019, Avstrija
Burani Laura
EX1
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
65
 Si.Candyland Ruby09.11.2019, Avstrija
Laura Burani
EX1


3. kat.
mladiči 4-7
10
 CH Summerplace Zamba Ole09.11.2019, Slovenija
Laskowska-malaga Grazyna
CACIB


2. kat.
samci
15
 Quiriah van de Marcken09.11.2019, Slovenija
Laskowska-malaga Grazyna
CAC


4. kat.
samice
10
 SI*Melly's Mao LetMeGo09.11.2019, Slovenija
Laura Burani
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Melly's Mao Luminous09.11.2019, Slovenija
Laskowska-malaga Grazyna
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 giulietta grey blue queensland ES06.11.2019, Slovenija
Thea Friskovec Ch
EX2


3. kat.
samice
2
 Kleopatra KIKI CATTERY SI06.11.2019, Slovenija
Martti Peltonen, Se
EX1
NOM

3. kat.
mladiči 7-10
40
 LOVE YOUR SELF KIKI CATTERY *SI06.11.2019, Slovenija
Martti Peltonen, Se
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 Kleopatra KIKI CATTERY SI05.11.2019, Slovenija
Thea Friskovec Ch
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 LOVE YOUR SELF KIKI CATTERY *SI05.11.2019, Slovenija
Dorte Kaae Dk
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 SP Chinook Wind Utopia26.10.2019, Nemčija
Anne Veland
PH


2. kat.
samice nevtri
25
 Alpha Centauri Felix Theory06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
55
 Artemida Taralinska*SI06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 ATENA TARALINSKA*SI06.10.2019, Slovenija
Petra DimiĆ, Hr
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 7-10
25
 Bagetta of Jüras Përle06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen, Se
CAC


3. kat.
samice
10
 Blacky06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
I.
NOM

HCL
samice nevtri
40
 Brigitte amore di mami06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
CAC
NOM

1. kat.
samice
40
 BUSI-BU THE WONDER OF YOU06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen,se
CAPIB
NOM

1. kat.
samice nevtri
45
 CH GR*Art of Feline Regina, JW06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAGCIB


1. kat.
samice
20
 CH SI.Migedicats Lady Lilu06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
CAGCIB


3. kat.
samice
20
 CH Summerplace Zamba Ole06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CACIB


2. kat.
samci
15
 CHINOOK WIND REBEL HEART,HR06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1
NOM
BIS

BOB3
3. kat.
mladiči 4-7
75
 Chunga Lunga Khalneo*SI06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX2


2. kat.
samice
2
 Dolly SI*Masqueryann06.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 7-10
25
 Domina Del Sogno Blu*IT06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen, Se
CAC


3. kat.
samice
10
 Eten of SultanNaf06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen, Se
CAC
NOM

3. kat.
samci
40
 GARFIELD06.10.2019, Slovenija
Petra DimiĆ, Hr
I.
NOM

HCS
samci nevtri
40
 GIC Aryanna SI*Masqueryann06.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
CACS
NOM

2. kat.
samice
55
 GREGGY OF KOTOFFSKI06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae Dk
CAC


3. kat.
samci
10
 Helga Home Giant*RU06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
CACIB
BIV


2. kat.
samice
30
 HU *Gallifrey's The Valkyrie06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 IC Galvano v. Imporio A06.10.2019, Slovenija
Marti Peltonen
CACS
NOM

4. kat.
samci
55
 IC SI* Mypaws Rio Rojo06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAGCIB
NOM

2. kat.
samci
50
 J'Uptown Girl Modus Vivendi06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
CAC


3. kat.
samice
10
 Jabulani Domino06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1
NOM
BIS

BOB4
4. kat.
mladiči 7-10
70
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CACIB


2. kat.
samice
15
 Magia Ameleony*PL06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
CAC
NOM

1. kat.
samice
40
 Mainegamego Mr.Incredible06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAP
NOM

2. kat.
samci nevtri
40
 Masami Sheramar*Pl06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
CAC


4. kat.
samice
10
 MW19 Lino, DSM06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 NW GIP Eneli Mac Kahlil's*SI DSM06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAPS
NOM

1. kat.
samice nevtri
55
 Orion Golden British Emotions Sk06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAC
NOM
BIS

BOB3
3. kat.
samci
75
 Rossiniolli mon ami Hamlet06.10.2019, Slovenija
Sorte Kaae
CAC


1. kat.
samci
10
 SC Andre de Villa Salicea*CZ06.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
PH


2. kat.
samci
25
 SC Enceladus White Witch*CZ06.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
PH
NOM
BIS

BOB4
2. kat.
samci
85
 SC PRINCE CHARLES CHERRY LAND.PL06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
CAP
NOM

3. kat.
samci nevtri
40
 SC Yansan White Witch*CZ06.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
PH


2. kat.
samice
25
 SI*Candyland Robi Roy06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
EX1


3. kat.
mladiči 4-7
10
 Si*Family Joy Babydoll06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
EX1
NOM

1. kat.
mladiči 4-7
40
 SI*GOLDEN MAINECOON FELICITI06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
EX4


2. kat.
mladiči 4-7
2
 SI*GOLDEN MAINECOON FLORA06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 SI*GOLDEN MAINECOON FOXY06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
EX3


2. kat.
mladiči 4-7
2
 SI*GOLDEN MAINECOON FOXY06.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Melly's Mao Luminous06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Mypaws Veni Vidi Vici06.10.2019, Slovenija
Dimic Petra
EX3


2. kat.
mladiči 7-10
2
 SI*MyPaws Whisky Cooler06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
40
 SI*Norsk Sapphire Brynjar06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAGPIB


2. kat.
samci nevtri
20
 SI*Pawli's Arya06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
CAC


2. kat.
samice
10
 SI.CANDYLAND RUBY06.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
EX1
BIV


3. kat.
mladiči 4-7
25
 SP Chinook Wind Utopia06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
PH
NOM
BIS

BOB4
2. kat.
samice nevtri
85
 SP SI YUMA ICE MAN DSM06.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen,se
PH
NOM

1. kat.
samci nevtri
55
 Ulla Celine Brilliant Star SK06.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAC


3. kat.
samice
10
 Zrinski Song of MuSiCat,HR06.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAP
NOM

1. kat.
samci nevtri
40
 Alpha Centauri Felix Theory05.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
55
 Artemida Taralinska*SI05.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 7-10
25
 ATENA TARALINSKA*SI05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae, Dk
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
55
 Bagetta of Jüras Përle05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae, Dk
CAC


3. kat.
samice
10
 Blacky05.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
I.
NOM

HCL
samice nevtri
40
 Brigitte amore di mami05.10.2019, Slovenija
Petra Dimic
CAC


1. kat.
samice
10
 BUSI-BU THE WONDER OF YOU05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAP
NOM

1. kat.
samice nevtri
40
 CH GR*Art of Feline Regina, JW05.10.2019, Slovenija
Martti Peltoten
CACIB
NOM

1. kat.
samice
45
 CH SI.Migedicats Lady Lilu05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CACIB


3. kat.
samice
15
 CHINOOK WIND REBEL HEART,HR05.10.2019, Slovenija
Thea Friskovec,ch
EX1
NOM
BIS

BOB3
3. kat.
mladiči 4-7
75
 Chunga Lunga Khalneo*SI05.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
EX3


2. kat.
samice
2
 Dolly SI*Masqueryann05.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
55
 Domina Del Sogno Blu*IT05.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec, Ch
CAC


3. kat.
samice
10
 Eten of SultanNaf05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae, Dk
CAC
NOM

3. kat.
samci
40
 GARFIELD05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae, Dk
I.
NOM

HCS
samci nevtri
40
 GIC Aryanna SI*Masqueryann05.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
CACS


2. kat.
samice
25
 giulietta grey blue queensland ES05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae Dk
EX2


3. kat.
samice
2
 GREGGY OF KOTOFFSKI05.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen, Se
CAC
NOM

3. kat.
samci
40
 IC Galvano v. Imporio A05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAGCIB
NOM

4. kat.
samci
50
 IC SI* Mypaws Rio Rojo05.10.2019, Slovenija
Dimic Petra
EX2


2. kat.
samci
2
 J'Uptown Girl Modus Vivendi05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAC
BIV


3. kat.
samice
25
 Jabulani Domino05.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
EX1
NOM
BIS

BOB4
4. kat.
mladiči 7-10
70
 La Jonquiere Pixie05.10.2019, Slovenija
Petra Dimić, Hr
EX1


1. kat.
mladiči 7-10
10
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ05.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAC


2. kat.
samice
10
 Magia Ameleony*PL05.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
CAC


1. kat.
samice
10
 Mainegamego Mr.Incredible05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAP


2. kat.
samci nevtri
10
 Masami Sheramar*Pl05.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
CAC


4. kat.
samice
10
 MW19 Lino, DSM05.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 NW GIP Eneli Mac Kahlil's*SI DSM05.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
CAPS
NOM

1. kat.
samice nevtri
55
 Orion Golden British Emotions Sk05.10.2019, Slovenija
Thea Friskovec
CAC
NOM
BIS

BOB2
3. kat.
samci
80
 Rossiniolli mon ami Hamlet05.10.2019, Slovenija
Petra Dimic
CAC


1. kat.
samci
10
 SC Andre de Villa Salicea*CZ05.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
PH


2. kat.
samci
25
 SC Enceladus White Witch*CZ05.10.2019, Slovenija
Petra DimiČ
PH
NOM
BIS

BOB4
2. kat.
samci
85
 SC PRINCE CHARLES CHERRY LAND.PL05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAP
NOM

3. kat.
samci nevtri
40
 SC Yansan White Witch*CZ05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
PH


2. kat.
samice
25
 SI*Candyland Robi Roy05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1


3. kat.
mladiči 4-7
10
 Si*Family Joy Babydoll05.10.2019, Slovenija
Petra Dimic
EX1


1. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*GOLDEN MAINECOON FELICITI05.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
EX3


2. kat.
mladiči 4-7
2
 SI*GOLDEN MAINECOON FLORA05.10.2019, Slovenija
Thea FriŠkovec
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Melly's Mao LetMeGo05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 4-7
25
 SI*Melly's Mao Lucifer05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 SI*Melly's Mao Luminous05.10.2019, Slovenija
Petra Dimić
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Melly's Mao Meissa05.10.2019, Slovenija
Martti Peltonen
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Mypaws Veni Vidi Vici05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX3


2. kat.
mladiči 7-10
2
 SI*Pawli's Armani - Tibont05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
CAC
NOM

2. kat.
samci
40
 SP Chinook Wind Utopia05.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
PH
NOM

2. kat.
samice nevtri
55
 SP SI YUMA ICE MAN DSM05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
PH
NOM

1. kat.
samci nevtri
55
 Summerplace Zamba Ole05.10.2019, Slovenija
Thea Friškovec
CAC


2. kat.
samci
10
 Ulla Celine Brilliant Star SK05.10.2019, Slovenija
Thea Friskovec
CAC
NOM

3. kat.
samice
40
 YUMIKA OF PERLA POLUDNIA.PL05.10.2019, Slovenija
Dorte Kaae
EX1
NOM

3. kat.
mladiči 4-7
40
 Dolly SI*Masqueryann29.09.2019, Avstrija
Dieter Filler
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 GIC Aryanna SI*Masqueryann29.09.2019, Avstrija
Dieter Filler
CACS
BIV
NOM

2. kat.
samice
70
 MW19 Lino, DSM29.09.2019, Avstrija
Dieter Filler
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC Yansan White Witch*CZ29.09.2019, Avstrija
Helene Reiter
PH


2. kat.
samice
25
 Dolly SI*Masqueryann28.09.2019, Avstrija
Helene Reiter
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 GIC Aryanna SI*Masqueryann28.09.2019, Avstrija
Helene Reiter
CACS


2. kat.
samice
25
 MW19 Lino, DSM28.09.2019, Avstrija
Laura Burani
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC Yansan White Witch*CZ28.09.2019, Avstrija
Dieter Filler
PH
NOM

2. kat.
samice
55
 CH Helga Home Giant*RU22.09.2019, Hrvaška
Davorka Alfirevic
CACIB


2. kat.
samice
15
 SI*Melly's Mao Luminous22.09.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*MyPaws Whisky Cooler22.09.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
EX1
NOM
BIS

2. kat.
mladiči 4-7
65
 Summerplace Zamba Ole22.09.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
CAC
BIV
NOM

2. kat.
samci
55
 SI*Melly's Mao JayLinn22.09.2019, Slovenija
Diana Di Natale
EX4


2. kat.
samice
2
 Helga Home Giant*RU21.09.2019, Hrvaška
Diana Di Natale
CAC


2. kat.
samice
10
 SI*Melly's Mao JayLinn21.09.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
EX1
NOM

2. kat.
samice
40
 SI*Melly's Mao Luminous21.09.2019, Hrvaška
Laura Burani
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 SI*MyPaws Whisky Cooler21.09.2019, Hrvaška
Davorka Alfirevic
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 Summerplace Zamba Ole21.09.2019, Hrvaška
Vanda Marija Godek
CAC
NOM

2. kat.
samci
40
 Alpha Centauri Felix Theory08.09.2019, Avstrija
Helena Schmid Camenisch
EX1
NOM
BIS

2. kat.
mladiči 4-7
65
 Artemida Taralinska*SI08.09.2019, Avstrija
Kvetoslava Mahelkova
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CH Cathelynn SI*Masqueryann08.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
CACIB


2. kat.
samice
15
 Dolly SI*Masqueryann08.09.2019, Avstrija
Alfred Wittich Soojarit
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
55
 ELIOT LULUDI.PL08.09.2019, Avstrija
Schmid Camenisch
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 ES*BUSI-BU THE WONDER OF YOU08.09.2019, Avstrija
Panek Jarda
CAP
NOM
BIS

1. kat.
samice nevtri
65
 GIC Aryanna SI*Masqueryann08.09.2019, Avstrija
Alfred Wittich Soojarit
CACS


2. kat.
samice
25
 SC Enceladus White Witch*CZ08.09.2019, Avstrija
Alfred Wittich Soojarit
PH


2. kat.
samci
25
 Si.Candyland Ruby08.09.2019, Avstrija
Wittich Alfred
EX1
BIV
NOM
BIS
BIC
BOB1
3. kat.
mladiči 4-7
110
 SP SI YUMA ICE MAN DSM08.09.2019, Avstrija
Panek Jarda
PH
NOM
BIS
BIC
BOB2
1. kat.
samci nevtri
105
 Alpha Centauri Felix Theory07.09.2019, Avstrija
Kvetoslava Mahelkova
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 Artemida Taralinska*SI07.09.2019, Avstrija
Alfred Wittich
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CH Cathelynn SI*Masqueryann07.09.2019, Avstrija
Alfred Wittich Soojarit
CACIB
NOM
BIS

2. kat.
samice
70
 Dolly SI*Masqueryann07.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
55
 ELIOT LULUDI.PL07.09.2019, Avstrija
Wittich Alfred
EX1


3. kat.
mladiči 7-10
10
 ES*BUSI-BU THE WONDER OF YOU07.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
CAP
NOM

1. kat.
samice nevtri
40
 GIC Aryanna SI*Masqueryann07.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
CACS
NOM

2. kat.
samice
55
 SC Enceladus White Witch*CZ07.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
PH


2. kat.
samci
25
 SI.CANDYLAND RUBY07.09.2019, Avstrija
Schmid Camenisch
EX1
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
65
 SP SI YUMA ICE MAN DSM07.09.2019, Avstrija
Schmid-camenisch
PH
NOM

1. kat.
samci nevtri
55
 HU *Gallifrey's The Valkyrie01.09.2019, Italija
Van Grebst
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 IP SI* Norsk Sapphire Brynjar01.09.2019, Italija
Van Grebst
CAGPIB


2. kat.
samci nevtri
20
 CH Cathelynn SI*Masqueryann01.09.2019, Slovaška
Vladimir Isakov
CACIB


2. kat.
samice
15
 Dolly SI*Masqueryann01.09.2019, Slovaška
Michael Edström
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 GIC Aryanna SI*Masqueryann01.09.2019, Slovaška
Michael Edström
CACS
BIV
NOM

2. kat.
samice
70
 MW19 Lino, DSM01.09.2019, Slovaška
Cristiano F. Sandon
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC Andre de Villa Salicea*CZ01.09.2019, Slovaška
Michael Edström
PH


2. kat.
samci
25
 SC Enceladus White Witch*CZ01.09.2019, Slovaška
Michael Edström
PH
NOM

2. kat.
samci
55
 SC Yansan White Witch*CZ01.09.2019, Slovaška
Vladimir Isakov
PH


2. kat.
samice
25
 HU *Gallifrey's The Valkyrie31.08.2019, Italija
Selassa
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 IP SI* Norsk Sapphire Brynjar31.08.2019, Italija
Selassa
CAGPIB
NOM

2. kat.
samci nevtri
50
 Cathelynn SI*Masqueryann31.08.2019, Slovaška
Cristiano F. Sandon
CAC


2. kat.
samice
10
 Dolly SI*Masqueryann31.08.2019, Slovaška
Boris Lupan
EX1
BIV
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
55
 GIC Aryanna SI*Masqueryann31.08.2019, Slovaška
Boris Lupan
CACS
NOM

2. kat.
samice
55
 MW19 Lino, DSM31.08.2019, Slovaška
Cristiano F. Sandon
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC Andre de Villa Salicea*CZ31.08.2019, Slovaška
Boris Lupan
PH


2. kat.
samci
25
 SC Enceladus White Witch*CZ31.08.2019, Slovaška
Boris Lupan
PH
BIV
NOM

2. kat.
samci
70
 SC Yansan White Witch*CZ31.08.2019, Slovaška
Cristiano F. Sandon
PH


2. kat.
samice
25
 CATHELYNN SI*MASQUERYANN23.06.2019, Češka
Svetlana Stiliarova
EX2


2. kat.
samice
2
 DOLLY SI*MASQUERYANN23.06.2019, Češka
Irek Pruchniak
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 IC ARYANNA SI*MASQUERYANN23.06.2019, Češka
Irek Pruchniak
CAGCIB
NOM

2. kat.
samice
50
 SC ANDRÉ DE VILLA SALICEA, CZ23.06.2019, Češka
Irek Pruchniak
PH


2. kat.
samci
25
 CATHELYNN SI*MASQUERYANN22.06.2019, Češka
Marie PerČynskÁ
EX2


2. kat.
samice
2
 DOLLY SI*MASQUERYANN22.06.2019, Češka
Martin Kabina
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 IC ARYANNA SI*MASQUERYANN22.06.2019, Češka
Martin Kabina
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 SC ANDRÉ DE VILLA SALICEA, CZ22.06.2019, Češka
Martin Kabina
PH


2. kat.
samci
25
 CATHELYNN SI*MASQUERYANN16.06.2019, Avstrija
Alexander Platz
CAC
NOM

2. kat.
samice
40
 Helga Home Giant*RU16.06.2019, Avstrija
Dimic Petra
CAC


2. kat.
samice
10
 IC ARYANNA SI*MASQUERYANN16.06.2019, Avstrija
Dietmar Sagurski
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 MW´19 LINO, DSM16.06.2019, Avstrija
Petra DimiČ
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC ANDRÉ DE VILLA SALICEA, CZ16.06.2019, Avstrija
Dietmar Sagurski
PH
NOM

2. kat.
samci
55
 SI* Mypaws Rio Rojo16.06.2019, Avstrija
Sagurski Dietmar
CAGCIB


2. kat.
samci
20
 SI*Pawli's Arya16.06.2019, Avstrija
Dimic Petra
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 CATHELYNN SI*MASQUERYANN15.06.2019, Avstrija
Petra DimiČ
CAC
NOM

2. kat.
samice
40
 Helga Home Giant*RU15.06.2019, Avstrija
Mahelkova Dr. Kvetoslava
CAC
BIV


2. kat.
samice
25
 IC ARYANNA SI*MASQUERYANN15.06.2019, Avstrija
Alexander Platz
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 MW´19 LINO15.06.2019, Avstrija
Alexander Platz
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 SC ANDRÉ DE VILLA SALICEA, CZ15.06.2019, Avstrija
Alexsander Platz
PH
NOM

2. kat.
samci
55
 SI* Mypaws Rio Rojo15.06.2019, Avstrija
Dimic Petra
CAGCIB


2. kat.
samci
20
 SI*Pawli's Arya15.06.2019, Avstrija
Sagurski Dietmar
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI07.04.2019, Madžarska
Vladimir Isakov
EX1
NOM
BIS

2. kat.
mladiči 7-10
65
 It.Bricoccole Dolce Vita07.04.2019, Madžarska
Alexey Schchukin
EX1
BIV
NOM

3. kat.
mladiči 7-10
55
 MW19 Lino07.04.2019, Madžarska
Ad De Bruijn
I.
NOM

HCL
samci nevtri
40
 Nela of Perla Poludnia07.04.2019, Madžarska
Luigi Comorio
CAC
NOM

3. kat.
samice
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ07.04.2019, Madžarska
Alexey Shchukin
PH


2. kat.
samci
25
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI06.04.2019, Madžarska
Alexey Shchukin
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 MW19 Lino06.04.2019, Madžarska
Vladimir Isakov
I.
NOM

HCL
samci nevtri
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ06.04.2019, Madžarska
Alexey Shchukin
PH


2. kat.
samci
25
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI17.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CH GR*Art of Feline Regina, JW17.03.2019, Slovenija
Magdalena Kudra
CACIB
NOM

1. kat.
samice
45
 IC Galvano v. Imporio A17.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
CAGCIB


4. kat.
samci
20
 MW Lino17.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 Quiriah van de Marcken17.03.2019, Slovenija
Donatella Mastrangelo
EX1
NOM

4. kat.
mladiči 7-10
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ17.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
PH


2. kat.
samci
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ17.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
PH


2. kat.
samice
25
 CH Rose Runs the World16.03.2019, Slovenija
Mrs. Donatella Mastrangelo
CACIB


4. kat.
samice
15
 CH, PR VICTOR HUGO CARAMELLOCOON*CZ16.03.2019, Slovenija
Magdalena Kudra
CAPIB
NOM

2. kat.
samci nevtri
45
 Chunga Lunga Khalneo*SI16.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
EX2


2. kat.
mladiči 4-7
2
 Eywa Runs the World16.03.2019, Slovenija
Mr. Vladimir Isakov
CAC


4. kat.
samice
10
 FI*Lumikissan Jaska Jokunen16.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
CAC


2. kat.
samci
10
 GIC SI*CatMia's OrsonRei16.03.2019, Slovenija
Gerardo Fraga Y Guzman
CACS


1. kat.
samci
25
 HU* Alba Regia Kisszabó16.03.2019, Slovenija
Mr. Gerardo Fraga Y Guzman
CAP


3. kat.
samci nevtri
10
 IC IT*Mysticthai Carisma16.03.2019, Slovenija
Vladimir Isakov
CAGCIB
NOM

4. kat.
samice
50
 IC IT*Mysticthai Cometa16.03.2019, Slovenija
Gerardo Fraga Y Guzman
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC Unity Beauty of Freya16.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
EX2


3. kat.
samice
2
 IC VARIOR AFRABO16.03.2019, Slovenija
Mr.frensly A. Selassa
CAGCIB


1. kat.
samci
20
 IT*NIMUE BEATRICE16.03.2019, Slovenija
Donatella Mastrangelo
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 It.Bricoccole Dolce Vita16.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
EX1
BIV


3. kat.
mladiči 7-10
25
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ16.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
CAC


2. kat.
samice
10
 Masami Sheramar*Pl16.03.2019, Slovenija
Satu Hamalainen
EX2


4. kat.
mladiči 7-10
2
 SC NOAH CONSTANTINA CATS16.03.2019, Slovenija
Mr.frensly A.(lee)selassa
PH


1. kat.
samci
25
 SI* RAUL'S INTEK16.03.2019, Slovenija
Mrs. Satu Hamalainen
CAPIB


4. kat.
samci nevtri
15
 SI*Migedicats Beatrice16.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
EX1
NOM

3. kat.
mladiči 4-7
40
 SI*Migedicats Xabrina16.03.2019, Slovenija
Luigi Comorio
EX2


3. kat.
samice
2
 SP Chinook Wind Utopia16.03.2019, Slovenija
Satu Hämäläinen
PH


2. kat.
samice nevtri
25
 Ya Mavr Don Amdo16.03.2019, Slovenija
Mrs. Donatella Mastrangelo
EX1


4. kat.
mladiči 7-10
10
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 GR*Art of Feline Regina, JW03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CACIB


1. kat.
samice
15
 GREGGY OF KOTOFFSKI03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Soojarit
CAC
NOM

3. kat.
samci
40
 IC Galvano v. Imporio A03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAGCIB
NOM
BIS

BOB4
4. kat.
samci
80
 IC Galvano v. Imporio A03.03.2019, Hrvaška
Nurit Pahl
CAGCIB
NOM
BIS

BOB4
4. kat.
samci
80
 IC I Grace Grey Claws*RU03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Soojarit
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC Unity Beauty of Freya03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CAGCIB
BIV
NOM
BIS

BOB3
3. kat.
samice
100
 It.Bricoccole Dolce Vita03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
EX1
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
65
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CAC
NOM

2. kat.
samice
40
 LINO03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Svojarit
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
65
 Nela of Perla Poludnia03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAC
NOM

3. kat.
samice
40
 Quiriah van de Marcken03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
EX1
NOM
BIS

4. kat.
mladiči 7-10
65
 Quiriah van de Marcken03.03.2019, Hrvaška
Nurit Pahl
EX1
NOM
BIS

4. kat.
mladiči 7-10
65
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ03.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich, Svojarit
PH


2. kat.
samci
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ03.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
PH
BIV
NOM

2. kat.
samice
70
 SI*Migedicats Xyllenie03.03.2019, Hrvaška
Gina Grob
CAC


3. kat.
samice
10
 Yankee Angel Felis03.03.2019, Hrvaška
Nurit Pahl
CAC


3. kat.
samci
10
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 ES*BUSI-BU MICHELLE02.03.2019, Avstrija
Kaae Dorte
EX1
NOM

1. kat.
mladiči 7-10
40
 LINO02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
I.
NOM

HCL
samci nevtri
40
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ02.03.2019, Avstrija
Dorte Kaae
PH
NOM
BIS
BIC
BOB1
2. kat.
samci
110
 SC NOAH CONSTANTINA CATS02.03.2019, Avstrija
Kaae Dorte
PH
NOM
BIS
BIC
BOB3
1. kat.
samci
100
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
PH
NOM

2. kat.
samice
55
 SP SI YUMA ICE MAN DSM02.03.2019, Avstrija
Busse Britta
PH
NOM
BIS

1. kat.
samci nevtri
80
 IC I Grace Grey Claws*RU02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC Unity Beauty of Freya02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAGCIB


3. kat.
samice
20
 It.Bricoccole Dolce Vita02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
EX1
BIV
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
80
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ02.03.2019, Hrvaška
Gerardo Fraga Y Guzman
EX3


2. kat.
samice
2
 Nela of Perla Poludnia02.03.2019, Hrvaška
Alfred Wittich Soojarit
CAC
NOM
BIS

BOB2
3. kat.
samice
80
 SI*Migedicats Xyllenie02.03.2019, Hrvaška
Vesna Rižnar Rešetić
CAC


3. kat.
samice
10
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CATHELYNN MASQUERYANN*SI24.02.2019, Avstrija
Zdenka Heiter
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
40
 CH VICTOR HUGO CARAMELLOCOON*CZ24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
CAP
NOM
BIS

2. kat.
samci nevtri
65
 CH VICTOR HUGO CARAMELLOCOON*CZ24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
CAP
BIV
NOM

2. kat.
samci nevtri
55
 CHUNGA LUNGA KHALNEO*SI24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 4-7
40
 CHUNGA LUNGA KHALNEO*SI24.02.2019, Avstrija
Marie Westerlund
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 FI*Lumikissan Jaska Jokunen24.02.2019, Avstrija
Linda Knyova
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 FI*Lumikissan Jaska Jokunen24.02.2019, Avstrija
Zdenka Heiter
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 7-10
25
 GIC Si*Mypaws Joy of Life24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
CACS
NOM

2. kat.
samice
55
 GR*Art of Feline Regina, JW24.02.2019, Avstrija
Edstroem Michael
CAC
NOM

1. kat.
samice
40
 GR*Art of Feline Regina, JW24.02.2019, Avstrija
Veland Anne
CAC


1. kat.
samice
10
 IC Galvano v. Imporio A24.02.2019, Avstrija
Veland Anne
CAGCIB


4. kat.
samci
20
 IC Galvano v. Imporio A24.02.2019, Avstrija
Bruijn Ad, De
CAGCIB


4. kat.
samci
20
 IC I Grace Grey Claws*RU24.02.2019, Avstrija
Pruchniak Sebastian
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC I Grace Grey Claws*RU24.02.2019, Avstrija
Reijers Eric
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Carisma24.02.2019, Avstrija
Sebastian Pruchniak
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Carisma24.02.2019, Avstrija
Michael Edström
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Cometa24.02.2019, Avstrija
Ad De Brujin
CAGCIB


4. kat.
samice
20
 IC IT*Mysticthai Cometa24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
CAGCIB
NOM

4. kat.
samice
50
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ24.02.2019, Avstrija
Westerlund Marie
EX3


2. kat.
samice
2
 Lenya Gia of Sudden Blazing, CZ24.02.2019, Avstrija
Reijers Eric
EX3


2. kat.
samice
2
 MASAMI SHERAMAR*PL24.02.2019, Avstrija
Edström Michael
EX1
NOM

4. kat.
mladiči 4-7
40
 MASAMI SHERAMAR*PL24.02.2019, Avstrija
Linda Knyová
NO JUDGE


4. kat.
mladiči 4-7
0
 Quiriah van de Marcken24.02.2019, Avstrija
Veland Anne
EX1
NOM

4. kat.
mladiči 7-10
40
 Quiriah van de Marcken24.02.2019, Avstrija
Pruchniak Sebastian
EX1


4. kat.
mladiči 7-10
10
 Ru*Gentle Beast Wenda24.02.2019, Avstrija
Sebastian Pruchniak
EX2


2. kat.
samice
2
 Ru*Gentle Beast Wenda24.02.2019, Avstrija
Michael Edstorm
EX2


2. kat.
samice
2
 Sachi Exotic Leopard,HR24.02.2019, Avstrija
Knýová Linda
EX1
BIV


3. kat.
mladiči 7-10
25
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
PH
NOM

2. kat.
samci
55
 SC ANDRE DE VILLA SALICEA*CZ24.02.2019, Avstrija
Sabine MÖsch
PH


2. kat.
samci
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ24.02.2019, Avstrija
Anne Veland
PH


2. kat.
samice
25
 SC YANSAN WHITE WITCH*CZ24.02.2019, Avstrija
Zdenka Heiter
PH
NOM
BIS

2. kat.
samice
80
 Si*Mypaws Joy of Life24.02.2019, Avstrija
Marie Westerlund
CACS
BIV
NOM
BIS

2. kat.
samice
95
 Si*Mypaws Rio Rojo24.02.2019, Avstrija
Marie Westerlund
CACIB


2. kat.
samci
15
 Si*Mypaws Rio Rojo24.02.2019, Avstrija
Eric Reijers
CACIB


2. kat.
samci
15
 SI*MYPAWS UNA UTOPIA24.02.2019, Avstrija
Linda Knyova
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*MYPAWS UNA UTOPIA24.02.2019, Avstrija
Michael Edstorm
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 Ya Mavr Don Amdo24.02.2019, Avstrija
Knyova Linda
EX1
NOM

4. kat.
mladiči 4-7
40
 Ya Mavr Don Amdo24.02.2019, Avstrija
Edstrom Michael
EX1


4. kat.
mladiči 4-7
10
 Yankee Angel Felis24.02.2019, Avstrija
Reijers Eric
VG2


3. kat.
samci
1
 Yankee Angel Felis24.02.2019, Avstrija
Knýová Linda
VG2


3. kat.
samci
1
 SI*Migedicats Beatrice24.02.2019, Italija
Mantovani
EX1
NOM
BIS

3. kat.
mladiči 4-7
65
 SI*Migedicats Xabrina24.02.2019, Italija
Mantovani
EX2


3. kat.
samice
2
 SI*Migedicats Beatrice23.02.2019, Italija
Martinez
EX1


3. kat.
mladiči 4-7
10
 SI*Migedicats Xabrina23.02.2019, Italija
Martinez
EX2


3. kat.
samice
2
 CH Unity Beauty of Freya13.01.2019, Italija
Charles Spijker, Nl
CACIB


3. kat.
samice
15
 Irma Sideris*PL13.01.2019, Italija
Charles Spijker, Nl
EX2


3. kat.
mladiči 7-10
2
 CH Unity Beauty of Freya12.01.2019, Italija
Knyova
CACIB


3. kat.
samice
15
 Irma Sideris*PL12.01.2019, Italija
Knyova
EX2


3. kat.
mladiči 7-10
2