Dosežke na razstavah sporočite z obrazcem Dosežek na razstavi.
Vsote točk po mačkah v letu 2020 so prikazane na strani Prvenstvo ZFDS 2020 - Trenutni rezultati.
Spodnji seznam odraža do sedaj sporočene podatke. Morebitne nepravilnosti čimprej sporočite na zfds@zfds.si.

Točkovanje prvenstva ZFDS 2020
EX3, EX4, EX1NOM (Nominacija)25
EX22BIS (Best in Show)25
EX1NC (odlično brez certifikata)5BIC (Best in Category)25
EX1, CAC, CAP, I.10BOB4 (Best of Best 4)5
CACIB, CAPIB15BOB3 (Best of Best 3)10
CAGCIB, CAGPIB20BOB2 (Best of Best 2)15
CACS, CAPS, PH (častni naslov)25BOB1 (Best of Best 1)20
BIV (Best in Variety)25Special Shows *5
Regijske razstave **krat 2Svetovne razstave **krat 3
* BOB5 in različne specialke, izbor občinstva, …
vsaki udeleženi mački pripadajo pripisane točke – dosežek mora potrditi organizator na certifikatu na prošnjo razstavljalca.
** dosežki iz regijskih in svetovnih razstav se pomnožijo z navedenim faktorjem

MačkaRazstava
Sodnik
Ocena
BIV
NOM
BIS
BIC
BOB
Kategorija
Skupina






 SI* Raul's Willow16.03.2020, Slovenija
Mastrangelo
CACIB


4. kat.
samice
0
 IC Cathelynn SI*Masqueryann08.03.2020, Avstrija
Shchukin Alexej
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 MW19 Lino, DSM08.03.2020, Avstrija
Platz Alexander
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
60
 SC Enceladus White Witch*CZ, DVM08.03.2020, Avstrija
Platz Alexander
PH


2. kat.
samci
25
 SC Yansan White Witch*CZ08.03.2020, Avstrija
Shchukin Alexej
PH
BIV
NOM

2. kat.
samice
75
 IC Cathelynn SI*Masqueryann07.03.2020, Avstrija
Spijker Charles
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 MW19 Lino, DSM07.03.2020, Avstrija
Shchukin Alexej
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
60
 SC Enceladus White Witch*CZ, DVM07.03.2020, Avstrija
Dieter Filler
PH
BIV
NOM

2. kat.
samci
75
 SC Yansan White Witch*CZ07.03.2020, Avstrija
Spijker Charles
PH
BIV
NOM
BIS

2. kat.
samice
100
 Chinook Wind Rum Tum Tugger22.02.2020, Avstrija
Šanda Martin
EX1
NOM

2. kat.
mladiči 7-10
35
 Chinook Wind Rum Tum Tugger22.02.2020, Avstrija
Łukasik-weber Daria
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 DIONE CATS WINE*CZ22.02.2020, Avstrija
Shchukin Alexej
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 DIONE CATS WINE*CZ22.02.2020, Avstrija
Sjodin Annette
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 HAZAN SI*Nevalord22.02.2020, Avstrija
Sagurski Dietmar
CAC


2. kat.
samice
10
 HAZAN SI*NEVALORD22.02.2020, Avstrija
Veland Anne
CAC


2. kat.
samice
10
 Hema of Arubiamoon22.02.2020, Avstrija
Sjödin Annete
EX1


4. kat.
mladiči 7-10
10
 Hema of Arubiamoon22.02.2020, Avstrija
Brujin Ad, De
EX1


4. kat.
mladiči 7-10
10
 IC Cathelynn SI*Masqueryann22.02.2020, Avstrija
Sagurski Dietmar
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC Cathelynn SI*Masqueryann22.02.2020, Avstrija
Veland Anne
CAGCIB


2. kat.
samice
20
 IC SI* MyPaws Rio Rojo22.02.2020, Avstrija
Edström Michael
CAGCIB


2. kat.
samci
20
 IC SI* MyPaws Rio Rojo22.02.2020, Avstrija
Saetre Raymond Alessandro
CAGCIB


2. kat.
samci
20
 IC Summerplace Zamba Ole22.02.2020, Avstrija
Sjödin Annette
CAGCIB


2. kat.
samci
20
 IC Summerplace Zamba Ole22.02.2020, Avstrija
Łukasik-weber Daria
CAGCIB


2. kat.
samci
20
 JASNA SI*NEVALORD22.02.2020, Avstrija
Sagurski Dietmar
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 4-7
35
 JASNA SI*NEVALORD22.02.2020, Avstrija
Veland Anne
EX1
BIV


2. kat.
mladiči 4-7
35
 LV*DEA DIA CAMBODIA22.02.2020, Avstrija
Ad De Bruijn
EX1
NOM
BIS

4. kat.
mladiči 4-7
60
 LV*DEA DIA CAMBODIA22.02.2020, Avstrija
Martin Šanda
EX1
NOM

4. kat.
mladiči 4-7
35
 MW19 Lino, DSM22.02.2020, Avstrija
Šanda Martin
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
60
 MW19 Lino, DSM22.02.2020, Avstrija
Saetre Raymond Alessandro
I.
NOM
BIS

HCL
samci nevtri
60
 PR Zrinski Song of MuSiCat,HR22.02.2020, Avstrija
Šanda Martin, Ing.
CAPIB
NOM
BIS

1. kat.
samci nevtri
65
 PR Zrinski song of MuSiCat,HR22.02.2020, Avstrija
Lukasik-weber Daria
CAPIB
NOM
BIS

1. kat.
samci nevtri
65
 SC Enceladus White Witch*CZ, DVM22.02.2020, Avstrija
SjÖdin Anette
PH
BIV


2. kat.
samci
50
 SC Enceladus White Witch*CZ, DVM22.02.2020, Avstrija
Shchukin Alexej
PH
BIV
NOM

2. kat.
samci
75
 SC Yansan White Witch*CZ22.02.2020, Avstrija
Sagurski Dietmar
PH
BIV
NOM

2. kat.
samice
75
 SC Yansan White Witch*CZ22.02.2020, Avstrija
Veland Anne
PH


2. kat.
samice
25
 SI*Melly's Mao JayLinn22.02.2020, Avstrija
Łukasik-weber Daria
CAC


2. kat.
samice
10
 SI*Melly's Mao JayLinn22.02.2020, Avstrija
Sjödin Annette
EX2


2. kat.
samice
2
 SI*Melly's Mao Oshee22.02.2020, Avstrija
Edström Michael
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 SI*Melly's Mao Oshee22.02.2020, Avstrija
Saetre Raymond Alessandro
EX1


2. kat.
mladiči 7-10
10
 Si*Mypaws T-Roc22.02.2020, Avstrija
Martin Šanda
CAPIB
NOM

2. kat.
samci nevtri
40
 Si*Mypaws T-Roc22.02.2020, Avstrija
Daria Lukasik-weber
CAGPIB
NOM

2. kat.
samci nevtri
45
 SI*MyPaws Whisky Cooler22.02.2020, Avstrija
Edström Michael
CAC


2. kat.
samci
10
 SI*MyPaws Whisky Cooler22.02.2020, Avstrija
Saetre Raymond Alessandro
CAC


2. kat.
samci
10
 SP Chinook Wind Utopia22.02.2020, Avstrija
Sjödin Annette
PH
NOM

2. kat.
samice nevtri
50
 SP Chinook Wind Utopia22.02.2020, Avstrija
Łukasik-weber Daria
PH
NOM

2. kat.
samice nevtri
50
 Yosemite Dolce Perro PL22.02.2020, Avstrija
Shchukin Alexej
EX2


2. kat.
mladiči 7-10
2
 Yosemite Dolce Perro PL22.02.2020, Avstrija
Šanda Martin
EX2


2. kat.
mladiči 7-10
2
 ZVONKO LIAM NOVY VEK *CZ22.02.2020, Avstrija
Sagurski Dietmar
EX1


2. kat.
mladiči 4-7
10
 LV*DEA DIA CAMBODIA09.02.2020, Italija
Gerardo Fraga Y Guzman
EX1


4. kat.
mladiči 4-7
10
 PR La Jonquiere Pixie09.02.2020, Slovaška
Reiter Helene
CAP
NOM
BIS

1. kat.
samice nevtri
60
 LV*DEA DIA CAMBODIA08.02.2020, Italija
Ad De Bruijn
EX1
NOM
BIS
BIC
BOB3
4. kat.
mladiči 4-7
95
 PR La Jonquiere Pixie08.02.2020, Slovaška
Balikova Katarina
CAP
NOM

1. kat.
samice nevtri
35