Morebitne nepravilnosti nam sporočite na zfds@zfds.si
MačkaRazstava
Sodnik
Kategorija
Skupina
Ocena
BIV
NOM
BIS
BIC
BOB






 
 SI*Rexenia Cake Me
28.10.2023, Francija
Veikko Saarela
3. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM
BIS

180
 
 SI*Rexenia Cookie
28.10.2023, Francija
Joeri Vanrusselt
3. kat.
mladiči 4-7
EX1


30
 
 Alpha Centauri Felix Theory15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova, Cz
2. kat.
samci
CACIB


15
 
 Bonita Corazon Leopard Angels
15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
3. kat.
samice
CAC


10
 
 Ch*Sweetmagic' Ivy15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
4. kat.
samice
CAC
NOM

35
 
 GIC GR*ART OF FELINE REGINA, JW15.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene
1. kat.
samice
CACS
NOM

50
 
 GIC SI*Masqueryann Cathelynn
15.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
2. kat.
samice
EX1


10
 
 Gr.Int.Pr SI*YUMA LOTUS15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
1. kat.
samci nevtri
CAPS
NOM

50
 
 IC SI*CELEIA ATENA15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
1. kat.
samice
CAGCIB
NOM
BIS

70
 
 IP NW SI*Rexenia Anna Li my Witch15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek, Cz
3. kat.
samice nevtri
CAGPIB
NOM

45
 
 Kazakh's Courage of Blue BALLET15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
4. kat.
samci
CACIB


15
 
 NW CH Gryffindor Khalneo*SI15.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene, Lt
2. kat.
samci
CAGCIB
NOM
BIS

BOB3
80
 
 NW GIC IT*Mysticthai Carisma15.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
4. kat.
samice
CACS
NOM

50
 
 NW IC Ch * Sweetmagic's Gigi15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
4. kat.
samice
CAGCIB
NOM
BIS

BOB1
90
 
 NW IC SI*Masqueryann Pupa
15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
2. kat.
samice
CAGCIB


20
 
 NW IP SI*Goldhorn Archibald15.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
4. kat.
samci nevtri
CAGPIB


20
 
 NW SI.Candyland Melody JW15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
3. kat.
samice
CAC


10
 
 NW19 NW20-21 NW22 MW19 Lino, DSM
15.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
HCL
samci nevtri
I.
NOM

35
 
 PR Si*Candyland Ruby
15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova, Cz
3. kat.
samice nevtri
CAPIB
NOM
BIS

BOB2
80
 
 PR SI*CELEIA BENI BENINO15.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene
1. kat.
samci nevtri
CAPIB
NOM
BIS

BOB3
75
 
 SC André de Villa Salicea,CZ
15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
2. kat.
samci
PH


25
 
 SC SI*Masqueryann Aryanna
15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
2. kat.
samice
PH


25
 
 SI*ARCTUS GINGER ROGERS
15.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
2. kat.
mladiči 7-10
EX1
NOM

35
 
 SI*ARCTUS HYDRA
15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
2. kat.
mladiči 4-7
EX1
BIV


35
 
 SI*Masqueryann Thor
15.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
2. kat.
samci nevtri
CAP


10
 
 SI*Masqueryann Whoopy
15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
2. kat.
mladiči 4-7
EX1


10
 
 SI*Masqueryann Xanadu
15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
2. kat.
samci nevtri
EX1
BIV


35
 
 SI*Raul's Bono JW15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
4. kat.
samci
CACIB
NOM
BIS

65
 
 SI*Raul's Philly15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
4. kat.
mladiči 7-10
EX1
NOM
BIS

BOB2
75
 
 SI*Rexenia Blu Badoo 
15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
3. kat.
samci nevtri
CAP
NOM

35
 
 SI*Rexenia Cake Me15.10.2023, Slovenija
Pia Nyman, Fi
3. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM
BIS

60
 
 SI*Rexenia Cookie15.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova, Cz
3. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM

35
 
 SI*Rexenia Day Dreamer15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek, Cz
3. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM

35
 
 SI*Shakira Leopards Sara15.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene, Lt
3. kat.
mladiči 7-10
EX2


2
 
 SI*Shakira Leopards Simba15.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene, Lt
3. kat.
mladiči 7-10
EX2


2
 
 SI*YUMA Merlin15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
1. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM

35
 
 SI*YUMA PACINO15.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
1. kat.
mladiči 7-10
EX1
NOM

35
 
 SI*YUMA PACINO15.10.2023, Slovenija
Jurgitagustaitiene
1. kat.
mladiči 7-10
EX1
NOM

35
 
 SI*YUMA ROSY15.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
1. kat.
mladiči 7-10
EX1


10
 
 Si.Candyland Tinker Bell15.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
3. kat.
mladiči 4-7
EX1


10
 
 A dream come true of Everex*SI
14.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
4. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM

35
 
 Alpha Centauri Felix Theory14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene, Lt
2. kat.
samci
CACIB
NOM

40
 
 Bonita Corazon Leopard Angels
14.10.2023, Slovenija
Pianyman
3. kat.
samice
EXNC


5
 
 CH Don Diablo Cherry Land.PL14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene
3. kat.
samci
CACIB
NOM
BIS

65
 
 Ch*Sweetmagic' Ivy14.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
4. kat.
samice
CAC
NOM

35
 
 Faruk of Arubiamoon14.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova, Cz
4. kat.
samci nevtri
CAP
NOM

35
 
 GIC GR*ART OF FELINE REGINA, JW14.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
1. kat.
samice
CACS
NOM
BIS

75
 
 GIC SI*Masqueryann Cathelynn
14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene
2. kat.
samice
CACS
NOM
BIS

75
 
 Gr.Int.Pr SI*YUMA LOTUS14.10.2023, Slovenija
Jurgitagustaitiene
1. kat.
samci nevtri
CAPS
NOM
BIS

75
 
 IC SI*CELEIA ATENA14.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
1. kat.
samice
CAGCIB
NOM

45
 
 IP NW SI*Rexenia Anna Li my Witch14.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova, Cz
3. kat.
samice nevtri
CAGPIB
NOM

45
 
 Kazakh's Courage of Blue BALLET14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene
4. kat.
samci
CACIB


15
 
 Kazakh's Courage of Blue BALLET14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene
4. kat.
samci
CACIB


15
 
 NW CH Gryffindor Khalneo*SI14.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova, Cz
2. kat.
samci
CACIB
NOM

40
 
 NW GIC IT*Mysticthai Carisma14.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
4. kat.
samice
CACS


25
 
 NW IC Ch * Sweetmagic's Gigi14.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
4. kat.
samice
CAGCIB
NOM
BIS

BOB3
80
 
 NW IC SI*Masqueryann Pupa
14.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
2. kat.
samice
CAGCIB
NOM

45
 
 NW IP SI*Goldhorn Archibald14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene
4. kat.
samci nevtri
CAGPIB
NOM
BIS

BOB4
75
 
 NW19 NW20-21 NW22 Lino, DSM
14.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
HCL
samci nevtri
I.
NOM
BIS

60
 
 PR Si*Candyland Ruby
14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene, Lt
3. kat.
samice nevtri
CAPIB
NOM
BIS

BOB2
80
 
 PR SI*CELEIA BENI BENINO14.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
1. kat.
samci nevtri
CAPIB
NOM

40
 
 SC André de Villa Salicea,CZ
14.10.2023, Slovenija
Piua Nyman
2. kat.
samci
PH


25
 
 SC SI*Masqueryann Aryanna
14.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
2. kat.
samice
PH


25
 
 Shiri SI*Milk&Honey14.10.2023, Slovenija
Pia Nyman, Fi
3. kat.
samice
CAP
NOM

35
 
 SI*ARCTUS GINGER ROGERS
14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene
2. kat.
mladiči 7-10
EX1
NOM

35
 
 SI*ARCTUS HYDRA
14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene
2. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM

35
 
 SI*Masqueryann Thor
14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene
2. kat.
samci nevtri
CAP


10
 
 SI*Masqueryann Whoopy
14.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
2. kat.
mladiči 4-7
EX1
BIV


35
 
 SI*Raul's Bono JW14.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
4. kat.
samci
CAC
BIV
NOM
BIS

85
 
 SI*Raul's Philly14.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
4. kat.
mladiči 7-10
EX1
NOM

35
 
 SI*Rexenia Blu Badoo 
14.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova
3. kat.
samci nevtri
CAP
NOM

35
 
 SI*Rexenia Cake Me14.10.2023, Slovenija
Jurgita Gustaitiene, Lt
3. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM

35
 
 SI*Rexenia Cookie14.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek, Cz
3. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM
BIS

60
 
 SI*Rexenia Day Dreamer14.10.2023, Slovenija
Lucie Pankova, Cz
3. kat.
mladiči 4-7
EX1


10
 
 SI*Shakira Leopards Sara14.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek, Cz
3. kat.
mladiči 7-10
EX2


2
 
 SI*Shakira Leopards Simba14.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek, Cz
3. kat.
mladiči 7-10
EX2


2
 
 SI*YUMA Merlin14.10.2023, Slovenija
Jurgitagustaitiene
1. kat.
mladiči 4-7
EX1


10
 
 SI*YUMA ROSY14.10.2023, Slovenija
Jurgitagustaitiene
1. kat.
mladiči 7-10
EX1
NOM

35
 
 Si.Candyland Tinker Bell14.10.2023, Slovenija
Jaroslav Panek
3. kat.
mladiči 4-7
EX1


10
 
 Trifolium Amarilla
14.10.2023, Slovenija
Pia Nyman
4. kat.
samice
CAC
NOM

35
 
 GIC IT* BengalBest Frida
01.10.2023, Madžarska
Mira Fonsen
3. kat.
samice
CACS
NOM

50
 
 IC PL*Jantar Lyra01.10.2023, Madžarska
Vladimir Isakov
1. kat.
samice
CAGCIB
NOM

45
 
 MW23 OLI
01.10.2023, Madžarska
Vladimir Isakov
HCS
samci nevtri
I.
NOM
BIS

60
 
 NW SP (CFA GP) La Jonquiere Pixie, DSM01.10.2023, Madžarska
Thea Friskovec
1. kat.
samice nevtri
PH
NOM
BIS

75
 
 IC IT* BengalBest Frida
30.09.2023, Madžarska
Vladimir Isakov
3. kat.
samice
CAGCIB
NOM

45
 
 IC PL*Jantar Lyra30.09.2023, Madžarska
Eric Reijers
1. kat.
samice
CAGCIB
NOM
BIS

70
 
 NW SP (CFA GP) La Jonquiere Pixie, DSM30.09.2023, Madžarska
Vladimir Isakov
1. kat.
samice nevtri
PH
NOM

50
 
 OLI
30.09.2023, Madžarska
Thea Friskovec
HCS
samci nevtri
I.
NOM
BIS

60
 
 SI*Rexenia Cake Me
30.09.2023, Madžarska
Mira Fonsen
3. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM
BIS

65
 
 SI*Rexenia Cookie
30.09.2023, Madžarska
Vladimir Isakov
3. kat.
mladiči 4-7
EX1


15
 
 SI*Rexenia Curly Dennis30.09.2023, Madžarska
Alexey Shchukin
3. kat.
mladiči 4-7
EX1
NOM

40
 
 Bonita Corazon Leopard Angels16.09.2023, Hrvaška
Francesco Cinque
3. kat.
mladiči 7-10
EX1


20
 
 CH PL*Mondodevon-Rex Rossir
16.09.2023, Hrvaška
Mr. Francesco Cinque
4. kat.
samci
CACIB


30
 
 GIP SI*YUMA LOTUS16.09.2023, Hrvaška
Alessandro Ghibaudo
1. kat.
samci nevtri
CAPS
NOM
BIS

150
 
 IC IT* BengalBest Frida
16.09.2023, Hrvaška
Lena Venclikova
3. kat.
samice
CAGCIB


40
 
 IC PL*Jantar Lyra16.09.2023, Hrvaška
Lena Venclikova
1. kat.
samice
CAGCIB
NOM

90
 
 IP NW SI*Rexenia Anna Li my Witch
16.09.2023, Hrvaška
Veikko Saarela
3. kat.
samice nevtri
CAGPIB
NOM

90
 
 Kazakh's Courage of Blue BALLET16.09.2023, Hrvaška
Francescco Cinque
4. kat.
samci
CACIB


30
 
 NW SP (CFA GP) La Jonquiere Pixie, DSM16.09.2023, Hrvaška
Lena Venclikova
1. kat.
samice nevtri
PH
NOM

100
 
 NW19 NW20-21 NW22 Lino, DSM
16.09.2023, Hrvaška
Alessandro Ghibaudo*it
HCL
samci nevtri
EX1
NOM

70
 
 NW22 IC Pupa SI*Masqueryann
16.09.2023, Hrvaška
Davorka Alfirević
2. kat.
samice
CAGCIB


40


Opomba: prikazano je le 100 ustreznih zapisov, ostale lahko vidite z drugačno omejitvijo.